Hotel Samokov Borovets Hotel Samokov

Otel Bilgileri

Çam ormanları ile çevrili olan bu otel, Borovets'te, teleferikten 50 metre ve kayak çekicisinden 250 metre uzaklıkta konumlanmıştır. Otelde bir spa merkezi ve çok sayıda restoran bulunmaktadır.

Deniz seviyesinden 1300 metre yüksekte bulunan alp tarzındaki Hotel Samakov, Sofya'dan arabayla 1 saat uzaklıktadır. Otelde bir bovling salonunun yanı sıra bilardo ve masa tenisi olanakları bulunmaktadır.

Son teknolojiyle donatılmış termal alanda bir hamam, buhar banyosu, Fin saunası, deniz tuzunun kullanıldığı ayak banyoları, bir Kneipp havuzu ve bir dinlenme alanı bulunmaktadır. Ayrıca bir spor salonu, bir kapalı yüzme havuzu, kozmetik bakım uygulamalarının sunulduğu bir güzellik merkezi ve bir kuaför vardır.

Odalarda mini bar, uydu TV ve küvet vardır. Balkonlar, dağ manzaralıdır.

Hotel Samoko'daki Panorama Restaurant'ta kahvaltı büfesi ve akşamları bir alakart menü sunulmaktadır. Yüzme havuzunun yanındaki Barbecue Terrace'ta ise ızgara spesiyalleri, taze salatalar ve serinletici içecekler servis edilir.

Samoko'da keklerin, tatlıların ve çeşitli kokteyllerin sunulduğu bir lobi barın yanı sıra, spor salonunun yanında bir Sports Bar bulunmaktadır. 

 

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Borovets noktasında en beğendikleri kesim.

Hotel Samokov, konuklarını 17 Ağu 2006 tarihinden beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 260

Tesis Özellikleri

Rezervasyon


 

© 2015 borovetsturu.org! Terms of Use and Privacy Policy.