Hotel Yastrebets Wellness & Spa Borovets Yastrabets Hotel

Otel Bilgileri

Bu etkileyici spa oteli, muhteşem Rila Sıradağları'nın kalbinde, popüler kayak merkezi Borovets'in yakınında ve Sofya'ya arabayla sadece 50 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Hotel Yastrebets Wellness & Spa, Yastrebets kayak yamacının tam üzerinde kurulmuştur ve bir gurme restorana ve piyano bara ev sahipliği yapmaktadır. Tesisin karşısındaki Yastrebets 3 kayak pistinin bir bölümüne çıkan kayak teleferiği konuklar için ücretsizdir.

Otelin plazma TV dahil pek çok imkanla donatılmış olan odaları kayak pistinin ya da çam ormanının çarpıcı manzarasını sunmaktadır. Bazı birimlerde Fin saunası da bulunmaktadır.

Spa tesisleri arasında Fin saunası, buhar banyosu, bitki banyosu, lokanyum (bir çeşit Roma saunası), Kneipp ayak bakımı ve egzotik duşlar içeren görkemli bir salon yer almaktadır.

Konuklar kozmetik uygulamalarından, masajlardan, Ayurveda bakımlarından, sıcak taş terapisinden ve daha birçok uygulamadan faydalanabilir.

Fitness alanında 15 metrelik kapalı yüzme havuzu, buz çeşmesi, solaryum, hidromasajlı küvet ve tam donanımlı spor salonu bulunmaktadır. Açık teras çam ağaçlarına bakmaktadır. 

Bu tesis ayrıca Borovets'teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Hotel Yastrebets Wellness & Spa, konuklarını 30 Haz 2008 tarihinden beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 53

Tesis Özellikleri

Rezervasyon


 

© 2015 borovetsturu.org! Terms of Use and Privacy Policy.