Borovets Kayak Turu Lion

Tur Programı

 

Borovets Kayak Turu

 Araç İçi ikramları eşliğinde  Bulgaristan Borovets'e Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin Borovetsturu.org Bulgaristan’a geçerek, Borovets Tur hareket noktaları :
21:30 Kadiköy Evlendirme Dairesi Önü ,
22:30 Beşiktaş Yıldız (Hamidiye ) Camii ,
23:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü , 
 
Otobüs ile Borovets turunun 1. günü Araç İçi ikramları eşliğinde  Bulgaristan Borovets Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Borovets e doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor. Yolda şarkı soylemek gitar çalmak , Borovets  eylenceye hazırlık için herkez katkıda bulunabilir


Botovets turunun 2. gün Sabah erken saatlerde Borovets kayak merkezine  varışımız ardından 2600 metreden başlayan kayak pistler sizleri bekliyor. Bütün gün borovets kayak pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelde
 
Borovets  kayak turunun 3.Günü 
Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Borovets  Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme  otelde
 
 Borovets kayak turunun 4.Günü
Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Borovets  Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme  otelde
 
Borovets  kayak turumuzun 5.Günü Borovets , İstanbula otobüs ile yolculuk
Sabah kahvaltısı sonrası  odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile Borovets  İstanbul’a hareket. Akşam saatlerinde  İstanbul’a varış ve Borovets turumuzun sonu.

 5 yıldızlı hotel herkeze yeticek odası bulunan otelimiz Borovets  kayak pistlerine ulaşım kolay yerdedir

Tur Detayları

BOROVETS TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-    BOROVETS TURU havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. PomporovoTurun iptali  durumunda Bulgaristan vize ücreti iade edilmez.


2- BOROVETS Uçuş SEFERLERİ  bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan sorumlu tutulamaz. Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Uçaklı BOROVETS kayak turumuza katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

4- Borovets uçak turunda Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

5-Borovets Kayak Turuna katılım için bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden  bulgaristankayak.com sorumlu değildir. Bulgaristan kayak turu Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

6- Bulgaristan Kayak turu Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Bulgaristan Kayak Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 

7-  Bulgaristan kayak turlarında en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   

8-  Bulgaristankayak.com Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda Bulgaristan banko kayak yapmanız için vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Bulgaristankayak.org  hiçbir sorumluluğu yoktur. Borovets turu sadece Bulgaristan vizesi için  Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında borovetsturu.org turunun herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 

9- Borovets Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla Borovets farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve  katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

10- Borovets tur  Programında ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Banskokayak.com sorumlu tutulamaz.  Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı  olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen borovets gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından bulgaristankayak.org sorumlu tutulamaz.

11- Bulgaristan  Kayat Turuna iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Bulgaristankayak.org Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

12- Bulgaristan kayak Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Borovets Otelinde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Bulgaristan kayak turumuzun Fiyatlarımıza kayak  tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

14- Borovets Kayak Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

15- Borovets kayak  Turları başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlard  Borovets  kayak . org misafirleri borovetsturu.org sorumluluğundadır.

16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

17- Kişilerin borovets kayak turuna katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 

Schengen vize ile Bulgaristana girilebilir ancak tavsiye edilmemektedir. Schengen vizesini hangi ülkeden alındıysa o ülkeye gidilmeli Schengen vize kanunlarını ihlal edilmemelidir. Schengen vize başvurunu hangi ülkeden alındıysa o ülkeye gideceğinize dağir otel ve uçak bileti göstererek beyanda bulunuluyor. Yalan beyandan  bir sonraki vizeniz almanızda sorun yaşayabilirsiniz bulgaristankayak.org sorumlu tutulamaz.

 

Bulgaristana kayak pistleriniz sürekli ziyaret etmek isteyenlere turizm bakanlığı çok girişli vize vermekte  bunun için yıl içerisinde 2 den fazla Bulgarİstan kayak merkezlerinde bansko  Borovets  sunulan hotel rezervasyonu neticesinde BULGARİSTAN çok girişli nisan 15 e kadar Bulgaristan vizesi verilmekte

 

Borovets Kayak Turunda FİYATLARA DAHİL OLAN  SERVISLER:
İstanbul- Borovets - İstanbul arası  Otobüs  ile ulaşım hizmeti ve transferleri.
Belirtilen Borovets kayak Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Sabah kahvaltısı otelde  
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

BOROVETS FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:
Yurt dışı çıkış harcı bedeli ( 15 TL )  - Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılması gerekmektedir 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, 
Öğle Yemekleri 
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
Müze ve ören yerleri girişleri 
Seyahat Koruma Paketi ( 15 EURO ) 70 yaş üstü misafirler için kişi başı ( 30 Euro )
Bulgaristan Vize ve servis bedeli:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler

  • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
  • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
  • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
  • Tüm kişisel harcamalarınız

 

Önemli

  • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.
  • Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir.
  • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir.
  • Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
  • Hava durumuna ve mücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir, bu durumdan  sorumlu değildir.
  • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri fiyatlara dahil değildir, direkt otele ödenmektedir.
Rezervasyon


 

© 2015 borovetsturu.org! Terms of Use and Privacy Policy.