Borovets Kayak Turu - Şubat - Mart Borovets Kayak Turu

Tur Programı

Borovets Kayak Turu

21:30 Kadiköy Evlendirme Dairesi Önü
22:30 Beşiktaş Yıldız (Hamidiye ) Camii
23:00 Bakırköy Ömür Plaza Önü 

Araç İçi ikramları eşliğinde  Bulgaristan Borovets Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuğun ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Borovets e doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor. Yolsa şarkı soylemek gitar çalmak , borovets  eylenceye hazırlık için herkez katkıda bulunabilir.

Sabah erken saatlerde Borovets Kayak Merkezi'ne varışımızın ardından 2600 metreden başlayan kayak pistler sizleri bekliyor. Bütün gün Borovets kayak pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelde.

Borovets  kayak turunun 2. günü: 

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Borovets  Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme  otelde.

Borovets kayak turunun 3. günü:

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Borovets  Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme  otelde.

Borovets  kayak turumuzun 4. günü: 

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından otel önünde bekleyen otobüsümüz ile Borovets İstanbul’a hareket. Akşam saatlerinde  İstanbul’a varış ve Borovets turumuzun sonu.

Herkese yetecek odası bulunan 5 yıldızlı otelimiz Borovets kayak pistlerine ulaşımı kolay yerdedir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1. GÜN:

Tur tarihimizden önceki gece belirtilen yerlerde buluşma;

TUR KALKIŞ YERLERİ

1- Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı - 22:00
2- Zincirlikuyu Avangarde Otel Önü - 22:30
3- İncirli Ömür Plaza Önü - 23:00

Belirtilen yerlerde buluşma sonrası İstanbul - Edirne karayolunu takiben yolculuğumuza devam ediyoruz. Güzegah üzerinde Çorlu'da 15 dakikalık molamız sonrası Kapıkule Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Tahmini olarak 02:00 da sınır kapısında vize ve gümrük işlemlerimize yapmaya başlıyoruz. İşlemler sonrasında Borovets'e yolculuğumuza devam ediyoruz.

2. GÜN: Borovets 
Yolculuğumuz sonunda tahmini olarak saat 10:00 - 11:00'da Borovets'e varıyoruz. Odalarımız saat 13:00 - 15:00 arası teslim edilmeye başlanacaktır. Dileyen misafirlerimiz bu zaman boşluğunda kayak takımı kiralamaları, Skipass kart alımlarını yapabilir veya Borovets'in güzellerini görmek için bölgeyi keşfedebilirsiniz. Geceleme otelimizde (Birinci Gece)

3. GÜN: Borovets 
Kahvaltı sonrası tüm gününüz kayak ve şahsi aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme Otelinizde (İkinci Gece )

4. GÜN: Borovets 
Kahvaltı sonrası tüm gününüz kayak ve şahsi aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme Otelinizde (Üçüncü Gece )

5. GÜN: Borovets 
Sabah Kahvaltısı sonrasında odalarımızdan saat 10:00 da çıkış yaparak teslim ediyoruz. Sonrasın da otel önünde bekleyen aracımız ile saat 13:00'da İstanbul'a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sırasında Plovdiv kara yolu üzerinde 15 dakikalık kısa molamız sonrasın yolculuğumuza devam ediyoruz. Vize ve gümrük işlemleri sonrasında akşam yemeği molası için Edirne'de Ciğerci Bahri Usta'yı ziyaret ediyoruz ve son molamızı veriyoruz. Yemek sonrası İstanbul'a yolculuğumuza devam ederek turumuzu sonlandırıyoruz.

Tahmini varış saatimiz 23:00 - 01:00

Tur Detayları

BOROVETS KAYAK TURUMUZA FİYATLARA DAHİL OLAN  SERVISLER:

İstanbul – Borovets - İstanbul arası otobüs ile ulaşım hizmeti ve transferleri.
Belirtilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama.   
Sabah kahvaltısı otelde.  
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri. 

 

BOROVETS TURU FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL) - Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılması gerekmektedir.

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar. 

Öğle yemekleri. 

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.  

Müze ve ören yerleri girişleri. 

Seyahat Koruma Paketi ( 15 EURO ) 70 yaş üstü misafirler için kişi başı ( 30 Euro )

Vize ve servis bedeli

 

Borovets kayak rezervasyon esnasında misafirlerinizin pasaport numaraları, alınış, geçerlilik ve doğum tarihi bilgilerinin alınmasını önemle rica ederiz.

BOROVETS TURU OTOBÜSLERİ:

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Borovets'e giden otobüsler 25 - 46 kişi sayılarında kullanılır.

MERCEDES Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (Cep telefonu kullanılmaz).

NEOPLAN Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (Cep telefonu kullanılmaz).

MITSUBISHI Safir: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (Cep telefonu kullanılabilir).

MİDİBUSLER: 17 - 24 kişi sayılarında kullanılır.

ISUZU TURKUAZ: 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

MİNİBUSLER: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

VW VOLT: 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

VW VOLT EL: 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış, yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

MERCEDES SPRINTER: 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış, yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

MERCEDES SPRINTER EL: 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış, yatar otobüs, deri koltuklu, ABS, ASR, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.


BOROVETS TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-    Borovets turu havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. PomporovoTurun iptali  durumunda Bulgaristan vize ücreti iade edilmez.


2- Borovets uçuş seferleri bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan sorumlu tutulamaz. Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Uçaklı Borovets kayak turumuza katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

4- Borovets uçak turunda uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

5-Borovets kayak turuna katılım için bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden  bulgaristankayak.com sorumlu değildir. Bulgaristan kayak turu Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

6- Bulgaristan kayak turu programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Bulgaristan Kayak Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 

7-  Bulgaristan kayak turlarında en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   

8-  Bulgaristankayak.com yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda Bulgaristan banko kayak yapmanız için vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Bulgaristankayak.org  hiçbir sorumluluğu yoktur. Borovets turu sadece Bulgaristan vizesi için  Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında borovetsturu.org turunun herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 

9- Borovets panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla Borovets farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve  katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

10- Borovets tur programında ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Banskokayak.com sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı  olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen borovets gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından bulgaristankayak.org sorumlu tutulamaz.

11- Bulgaristan kayat turuna iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Bulgaristankayak.org Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

12- Bulgaristan kayak tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Borovets Otelinde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

13- Bulgaristan kayak turumuzun fiyatlarımıza kayak  tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

14- Borovets kayak tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

15- Borovets kayak turları başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlard  Borovets  kayak . org misafirleri borovetsturu.org sorumluluğundadır.

16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

17- Kişilerin Borovets kayak turuna katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

Schengen vize ile Bulgaristana girilebilir ancak tavsiye edilmemektedir. Schengen vizesini hangi ülkeden alındıysa o ülkeye gidilmeli şengen vize kanunlarını ihlal edilmemelidir. Schengen vize başvurunu hangi ülkeden alındıysa o ülkeye gideceğinize dağir otel ve uçak bileti göstererek beyanda bulunuluyor. Yalan beyandan bir sonraki vizeniz almanızda sorun yaşayabilirsiniz bulgaristankayak.org sorumlu tutulamaz.

Bulgaristan kayak pistlerini sürekli ziyaret etmek isteyenlere turizm bakanlığı çok girişli vize vermekte. Bunun için yıl içerisinde 2'den fazla Bulgaristan kayak merkezlerinde Bansko, Borovets sunulan hotel rezervasyonu neticesinde BULGARİSTAN çok girişli Nisan 15'e kadar Bulgaristan vizesi verilmekte.

BOROVETS KAYAK TURUNDA FİYATLARA DAHİL OLAN ERVISLER:

İstanbul - Borovets - İstanbul arası otobüs ile ulaşım hizmeti ve transferleri.

Belirtilen Borovets kayak otellerinde 3 gece oda kahvaltı konaklama.

Sabah kahvaltısı.

Otelde profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

BOROVETS FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

Yurtdışı çıkış harcı bedeli (15 TL) - Misafirler tarafından ilgili bankalara yatırılması gerekmektedir. 

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar. 

Öğle Yemekleri. 

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.  

Müze ve ören yerleri girişleri. 

Seyahat Koruma Paketi: 15 Euro, 70 yaş üstü misafirler için kişi başı: 30 Euro

Bulgaristan vize ve servis bedeli: 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks otobüsler ile İstanbul-Bansko gidiş - dönüş ulaşım ve otobüs içi ikramlar
  • Belirtilen otelde toplam 3 gece konaklama
  • Vihren Palace Hotelde Oda Kahvaltı
  • Tecrübeli Türkçe Rehberlik ve Asistan Hizmetleri
  • Tüm vergiler

BOROVETS TURUNA FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • 15 TL yurtdışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir).
  • Bulgaristan vize ücreti ve hizmet bedeli 
  • Ski Pass – Lift Ücretleri
  • Seyahat Sağlık ve Kayak Sigortası

TUR HAREKET DETAYLARI

Tura Katılım Noktaları: 

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali (07:50:00)

İncirli Ömür Plaza önü (23:00:00)

Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı (22:00:00)

Zincirlikuyu Avangard Hotel önü (22:30:00)

Ulaşımsız (00:00:00)

Rezervasyon


 

© 2015 borovetsturu.org! Terms of Use and Privacy Policy.