Borovets Otelleri

Borovets OtelleriBOROVETS OTELLERİ

 

Bulgaristan'ın Borovets bölgesinde 60'ın üzerinde otel bulunuyor. Kayak merkezinde bulunan Borovets otelleri, her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Tabii farklı konaklama seçeneklerini birarada barındıracak bir kayak tatil merkezi yaratmayı da amaçlıyor.

 

Tüm Borovets otelleri Alp mimarisine uygun olarak inşa edilmiş ve dağ koşulları içinde sağlanabilecek konfor ve çeşitli imkanlar barındırıyor. Ayrıca oteller ve pistler arasındaki ulaşım ağı da kısa sürede kayak yapmayı sağlayacak şekilde de düzenlenmiş. Borovets otel misafirlerinin istedikleri bölgedeki pistlere ulaşımlarını rahatlıkla sağlayabilen lift taşıma sistemleri ile tatilciler günün her saati kayak yapabilme imkanı sağlıyor.

 

Ekonomik konaklama fiyatlarıyla eşsiz bir kayak tatili fırsatı sunan Borovets otelleri, Rila Dağı eteklerinde ve asırlık çam ormanlarının yanında yer alıyor. Borovets Turu, aileniz ve sevdiklerinizle çıkacağınız bu seyahatte sizleri yepyeni bir tatil deneyimi ile tanıştırıyor. Pişman olmayacaksınız!

 

Güzel vakit geçirebileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğinizi düşündüğümüz otellerden bazıları:

 

Rila Hotel Borovets

Borovets Otelleri

Rila Hotel Borovets, pistlerin sonuna doğru teleferiğin 200 metre yakınında bir konumda yer alıyor. SPA, restoran ve eğlence kulüplerini bulabileceğiniz otelde dağ rehberleri ile yürüyüş turlarına da katılabilirsiniz. Kayak yapmaya çok istekli değilseniz, otelin organize ettiği dağ bisikleti, binicilik veya balık tutma etkinlikleri de tercih edilebiliyor.

 

Villa Ibar

Borovets Otelleri

Şehir merkezinde bulunan Villa Ibar, Borovets’de tarihi bir binayı konaklama tesisine çebiren bir otel. Kayak merkezindeki kayak pistleri ve teleferik istasyonuna doğrudan bağlantısı bulunan otelde, kayak ve snowboard yapma imkanı sunuluyor. Bu bölgede, Bulgar mutfağından lezzetlerin tadılabileceği restoranlarının yanı sıra ormanda gezintiye çıkabiliyor ve balık tutmaya gidilebiliyor.

 

Hotel Samokov

Borovets Otelleri

Çam ormanları ile çevrili olan Hotel Samokov, teleferikten 50 metre ve kayak çekicisinden 250 metre uzaklıkta konumlanıyor. Otelde bir SPA merkezi ve çok sayıda restoran da bulunuyor. Otelde ayrıca bowling salonu, bilardo ve masa tenisi olanaklarından da faydalanılabiliyor. Samoko'da keklerin, tatlıların ve çeşitli kokteyllerin sunulduğu lobi bar ve spor salonunun yanında da Sports Bar yer alıyor.

 

Hotel Yastrebets

Borovets Otelleri

Bulgaristan’da en güzel SPA otellerinden biri olan Hotel Yastrebets, Rila Dağları’nın kalbinin attığı yerde, Borovets’e gidenler tarafından en sevilen mekanlarından biri olarak tanımlanıyor. Kayak yapılan yamacın hemen sonunda kurulan ve karşısında üç tane kayak pisti bulunan otelde konaklayanlar kayak telefiriğini ücretsiz kullanabiliyor. Gelişmiş SPA tesislerinde, Fin saunasından buhar banyolarına, Roma saunasından bitki banyolarına kadar pek çok seçenek sunuluyor. Elbette çeşitli egzotik duşlar da unutulmamalı. 

 

Hotel Villa Park

Borovets Otelleri

Hotel Villa Park, Borovets kayak merkezine 300 metre uzaklıkta bulunuyor. Teleferik ise 100 metre yakınında yer alıyor. Otoparklarının ücretsiz hizmet verdiği otelden kayak yapmaya doğrudan kapısından gidilebiliyor.

 

Ice Angels Hotel

Borovets Otelleri

Ice Angels Hotel, zirveye giden teleferiklerin olduğu yerde bulunuyor. Kış sporlarının yapıldığı Borovets Kayak Merkezi'nde önemli bir konuma sahip olan otel, misafirlerine restoranlarında nefis yemekler sunarken, eğlence kulüplerinde de diğer tatilcilerle tanışıp kaynaşabilme fırsatı veriyor. 

 

Borovets Bulgaristan Kayak Otelleri

 

BOROVETS BULGARİSTAN 5 YILDIZLI OTELLER

Borovets Hills Hotel
Festa Winter Palace

BOROVETS BULGARİSTAN 4 YILDIZLI OTELLER

Iglika Palace 
Hotel Radina’s Way
Euphoria Club Hotel & Spa
Hotel Festa Chamkoria
Lion Borovets Hotel
Club Hotel Yanakiev


 

© 2015 borovetsturu.org! Terms of Use and Privacy Policy.