Borovets SPA

Borovets SpaTEDAVİ, BAKIM ve DİNLENMENİN ADRESİ BOROVETS

Bulgaristan'ın eşsiz doğa harikası Borovets Kayak Merkezi'nin sunduğu ayrıcalıklar kayak keyfi, eğlence ve alternatif sporlarıyla sınırlı değil. Borovets, kış tatilcilerine tedavi, bakım ve dinlenme açısından da geniş imkanlar sunuyor. Eşsiz dağ iklimi ve mineral su birleşimi Borovets’i yılın her zamanında beden, ruh ve zihin sağlığını güçlendirmek için cazip bir yer haline getiriyor. Borovets uzun yıllara dayanan Balneoloji ve termal turizm geleneklerini, SPA teknolojisinin imkanları ile buluşturuyor.

 

 

Borovets tüm bu özellikleriyle farklı doğal özellikleri veya çekicilikleri olan, ziyaretçilerin ilgisini çeken bir yer olmayı fazlasıyla hak ediyor. Türk hamamı, sauna, aromaterapi ve geleneksel buhar odaları, tepidaryum, soğuk su tedavileri, Vichy duş, Pearl küvet ve Krom tedavisi arasında seçim yapılabiliyor. Merkezlerde aynı zamanda en kaliteli vücut bakım ürünleri kullanarak, nitelikli profesyoneller tarafından yürütülen terapötik masaj yöntemleri de geniş bir ürün yelpazesinde sunuluyor.

 

Bulgaristan Borovets'teki SPA Merkezleri'nin hizmet kalitesine göre son derece uygun fiyatlı hizmetlerinden, profesyonel Bulgar uzmanların eşliğinde faydalanılabiliyor. Bulgaristan Borovets’in en değerli doğal zenginliklerinin başında gelen eşi benzeri olmayan hidrotermal, balneoloji mineral suları, şifalı çamur ve sahip olduğu dağ havası ile mükemmel bir sağlık merkezi olarak tanımlanabilir.

 

Sağlığa yararlı deniz ve dağ iklimi, mükemmel flora ve fauna, ağırlıklı olarak dağların eteklerinde konumlanmış 600’den fazlası mineral olan toplam 1600 su kaynağı (Rila Dağı, Pirin Dağı gibi) ve şifalı çamur kaynaklarıyla Borovets, tüm yılın iş stresini üzerinizden atabileceğiniz ideal bir adres. Borovets, doğada mevcut bulunan tüm mineral su türleri dikkate alınınca sahip olduğu mineral su kaynağı sayısına göre tüm Avrupa’da İzlanda’dan sonra ikinci sırada yer alıyor.


 

© 2015 borovetsturu.org! Terms of Use and Privacy Policy.